
Тоңазытқыш витринасы POLAIR VT3EN 1/3 (9х GN 1/3)
- Бар
- Коды:335594
375 755 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VT3EN 1/3 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Шкаф корпусының қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Витрина TM3ENpizza-G пицасына арналған үстелмен бірге пайдаланылады.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды ток: 0,6 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П0000017423 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 9 |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Көлем | 71.2 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,13 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1990 мм |
- Бағасы: 375 755 ₸



