
Тоңазытқыш витринасы POLAIR VT2vEN 1/3 (6х GN 1/3)
- Бар
- Коды:335599
448 421 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VT2vEN 1/3 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель шыныдан қорғайтын қалпақпен жабдықталған. Шкаф корпусының қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Витрина TM2ENpizza пицасына арналған үстелмен бірге пайдаланылады.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Гастроэмкосттарды көлбеу орналастыру
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
- Жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды ток: 0,6 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П0000016555 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43 келі |
| Биіктігі | 480 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 6 |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Көлем | 47.3 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,13 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1460 мм |
- Бағасы: 448 421 ₸



