
Тоңазытқыш витринасы POLAIR VT1vEN 1/3 (3х GN 1/3)
- Бар
- Коды:335605
395 630 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VT1vEN 1/3 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель шыныдан қорғайтын қалпақпен жабдықталған. Шкаф корпусының қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Витрина TM1ENpizza пицасына арналған үстелмен бірге пайдаланылады.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Гастроэмкосттарды көлбеу орналастыру
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
- Жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Номиналды ток: 0,6 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П0000017424 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Биіктігі | 480 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 3 |
| Тереңдігі | 411 мм |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Көлем | 23.3 л |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,13 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 930 мм |
- Бағасы: 395 630 ₸



