
Қақпағы бар POLAIR VTi2-G (3х GN 1/4 + GN 1/2) тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:121566
301 846 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VTi2-G тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель жиналмалы қақпақпен жабдықталған. Корпустың қаптамасы болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/4 + GN 1/2
- Қаптамадағы габариттері: 1340х555х520 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте топсалы қақпағы жоқ басқа сыйымдылығы бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53 келі |
| Биіктігі | 220 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 4 |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/4, GN 1/2 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген, қашықтан |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 301 846 ₸


