
Тоңазытқыш витринасы POLAIR VTi4v-G (8х GN 1/3)
- Бар
- Коды:121580
432 273 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR VTi4v-G тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца мен салаттарға арналған ингредиенттерді көрсетуге, салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Корпустың қаптамасы болаттан жасалған және витринаның механикалық беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 32 °C-қа дейін және ауаның салыстырмалы ылғалдылығы 80% -ға дейін жұмыс істеуге арналған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Конденсатты буландыру жүйесімен буландырғышты автоматты түрде еріту
- Статикалық салқындату
- Термостат: электр блогы
- Қадаларды биіктігі бойынша реттеу
- Жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1770х555х520 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте гастрономдардың сыйымдылығы басқа ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 44 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 74 келі |
| Биіктігі | 420 мм |
| Гастрономиялықастаналардың сыйымдылығы | 8 |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мақсаты | ингредиенттер үшін |
| Салқындату | Статикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 2-ден 10 °С-қа дейін |
| Гастроэмкость типі | GN 1/3 |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1850 мм |
- Бағасы: 432 273 ₸


