
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Клио ВХС-1,5 суши кейс
- Бар
- Коды:302121
401 621 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Клио ВХС-1,5 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, сусындарды және дайын тағамдарды салқындату, уақытша сақтау және көрсету үшін қолданылады. Модель табиғи жылу ағындарының көмегімен еріту жүйесімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 328 мм |
| Тереңдігі | 391 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1504 мм |
- Бағасы: 401 621 ₸


