
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Клио ВХС-1,8
- Бар
- Коды:128488
543 082 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш Клио ВХС-1,8 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, сусындар мен дайын тағамдарды салқындату, уақытша сақтау және көрсету үшін қолданылады. Модель статикалық салқындату жүйесімен және табиғи жылу ағындарының көмегімен еріту жүйесімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы: 0,46 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Шамдардың номиналды қуаты: 18 Вт
- Номиналды ток: 1,18 А
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | мхм174 / 4.322.220-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 75 келі |
| Биіктігі | 328 мм |
| Тереңдігі | 391 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 4.7 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1804 мм |
- Бағасы: 543 082 ₸


