
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Клио ВХС-1,0
- Бар
- Коды:127135
283 689 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Clio VHS-1,0 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, сусындарды және дайын тағамдарды салқындату, уақытша сақтау және көрсету үшін қолданылады. Модель табиғи жылу ағындарының көмегімен еріту жүйесімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы: 0,22 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Шамдардың номиналды қуаты: 7 Вт
- Номиналды ток: 0,95 А
Назар аударыңыз! Фотосуреттегі сурет ақпараттық мақсатта берілген және түпнұсқадан өзгеше болуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.322.220 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 328 мм |
| Тереңдігі | 391 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 30 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.142 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1104 мм |
- Бағасы: 283 689 ₸


