
Тоңазытқыш витринасы Марихолодмаш Клио ВХСд-1,0 қара
- Бар
- Коды:127083
425 858 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Clio VHSd-1,0 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдерін, сусындарды және дайын тағамдарды салқындату, уақытша сақтау және көрсету үшін қолданылады. Модель динамикалық салқындату жүйесімен және табиғи жылу ағындарының көмегімен еріту жүйесімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату
- Компрессор Secop / Embraco / Tecumseh
- Carel / Danfoss контроллері
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімдерді көрсетуге арналған тұғырлар мен сөрелердің ауданы: 0,9 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Шамдардың номиналды қуаты: 9 Вт
- Номиналды ток: 1,6 А
- Қаптамадағы габариттері: 1480х860х925 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.322.221 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 80 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 145 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 580 мм |
| Сөрелер саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 110 л |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 4.5 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 1-ден 10 °С-қа дейін |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1260 мм |
- Бағасы: 425 858 ₸


