
ATESY жылу витринасы ВК-4 Э
- Бар
- Коды:120633
401 154 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY VK-4 E термиялық витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген ұшаларды немесе тауық етінің бөліктерін, ыстық тағамдар мен негізгі тағамдарды ыстық күйінде қысқа мерзімді сақтау және көрсету үшін қолданылады. Модель азық-түліктер мен дайын тағамдарды көрсетуге арналған 3 жылжымалы перфорацияланған сөрелермен жабдықталған. Қаңқасы мен сөрелері тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430, корпусы шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жұмсақ қыздыру мен будың ылғалдылығының арқасында ыдыс-аяқтар тәбетті көріністі бірнеше сағат бойы сақтайды және шырындылығы мен салмағын жоғалтпайды
- Азық-түлікті ыстық күйде ұстау табиғи конвекция арқылы жүзеге асырылады
- Температуралық режим қызмет көрсетуші персонал тарапынан орналасқан термостатпен оңай реттеледі
- Сөрелердегі перфорация витрина ішінде жылу мен будың айналымын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді
- Сөрелер енінің жартысына дейін созылуы мүмкін
- Арнайы бекіткіштер ұзартылған сөрелерді көлденең күйде ұстап, олардың өздігінен аударылып кетуіне жол бермейді
- Май жинауға арналған астың астыңғы бөлігінде витринаның ішкі көлемін қыздыруды қамтамасыз ететін ТЭН
- Жұмыс камерасының түбіндегі тауықтардан ағып жатқан ылғал мен майды жинауға арналған таба
- Витринадағы өнімдердің кеуіп кетуіне жол бермеу үшін булануы бу моншасының әсерін тудыратын суға арналған таба (қыздыру элементінің үстінде орналасқан)
- Пісірілген тағамдарға қызмет көрсетуші персоналдың шыны есіктері арқылы қол жеткізу
- Ішкі жарықтандыру соның арқасында ыдыс-аяқтар тартымды көрініске ие болады
- Толығымен шыныдан жасалған корпус витринадағы дайын тағамдардың тамаша көрінісін қамтамасыз етеді
Қосымша сипаттамалар:
- Тауықтар саны (әрқайсысының салмағы 1,2 кг-ға дейін):
- Сөреде: 3
- Витринада: 9
- Суға арналған ыдыстың көлемі: 1,5 л
- Артқы жарық шамының қуаты: 25 Вт
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Тауықтарға арналған витрина Командир ВК-4 Э |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 1.5 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 401 154 ₸



