
Қақпағы бар Carboma A40 SH 1,3 0430 (5 GN 1/3) жылу витринасы
- Бар
- Коды:124830
262 119 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A40 SH 1,3 0430 термиялық витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, әртүрлі жеңіл тағамдарды және дайын тағамдарды ыстық күйде ұстау, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель тұтқасы бар қақпақпен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпусы мен қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 100 мм GN 1/3 5 гастроэмкост кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бақылаушы
- Конденсатты буландыру жүйесімен автоматты еріту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 5x GN 1/3 тереңдігі 100 мм
- Экспозициялық алаңы: 900x300 мм
- Пайдалы көлемі: 0,03 м3
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Поликарбонаттан жасалған мөлдір қақпақ
Назар аударыңыз! Суретте 7 гастроэмстостағы басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A40 ЅН 1,3 қақпағы бар 0430 |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Температуралық режим | 60 °C |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1260 мм |
- Бағасы: 262 119 ₸


