
Жылу витринасы Carboma A57 SH 1,2-1 (ВТ-1,2 Арго XL Люкс)
- Бар
- Коды:111386
300 334 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma А57 SH 1,2-1 жылу витринасы (ВТ-1,2 Арго XL Люкс) қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоқаштарды, пирогтарды, түрлі тағамдар мен дайын тағамдарды көрсету және ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель иілген алдыңғы әйнекпен, 2 шыны сөремен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен қорғалған. Есептеу беті алтын болаттан, алдыңғы қаптамасы қоңыр болаттан, бүйір қабырғалары шыныдан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Carel температурасын көрсететін электрондық басқару блогы
- Жабдықтардың климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің тереңдігі: 210 / 260 мм
- Төсеу аймағының тереңдігі: 480 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,53 м2
- Гастроэмкосттардың максималды тереңдігі: 40 мм
- Түсі: шоколадты-алтын
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Витринаның астына қойылатын тұғыр
- Схема бойынша баламалы түстік шешім
Назар аударыңыз! Фотосуретте сызықта құрастырылған басқа өлшемдегі бірнеше ұқсас модельдер бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 670-тен 705 мм-ге дейін |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Мақсаты | пісіруге, пиццаға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60 °C |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1260 мм |
- Бағасы: 300 334 ₸


