
Жылу витринасы Carboma A37 SH 1,0-1 (ВТ-1,0) (5 GN 1/3)
- Бар
- Коды:32114
313 091 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma A37 SH 1,0-1 (ВТ-1,0) жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет және балық өнімдерін, бәліштерді, түрлі жеңіл тағамдар мен дайын тағамдарды ыстық күйінде көрсетуге және сақтауға арналған. Модель температура реттегішімен, қыздыру элементімен және термостатпен жабдықталған. Басқа стандартты гастрохем сыйымдылығын орналастыруға болады.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 40 мм болатын 5 GN 1/3 гастрохем кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру аймағының өлшемдері: 880х305 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,27 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 5,9 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1110х390х300 мм
- Қаптама көлемі: 0,13 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | A37 SH 1,0-1 (ВТ-1,0 Сarboma) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Мақсаты | пісіруге, дайын тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60 °C |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1015 мм |
- Бағасы: 313 091 ₸



