
Жылу витринасы Carboma Bavaria 2 GC110 SH 1,25-1 (ВТ-1,25 Bavaria 2 GC110) (бүйір қабырғаларынсыз)
- Бар
- Коды:91002
480 075 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma GC110 SH 1,25-1 (ВТ-1,25 GC110) жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет және балық өнімдерін, бәліштерді, түрлі жеңіл тағамдар мен дайын тағамдарды ыстық күйінде көрсетуге және сақтауға арналған. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қалаудың беті мен үстелдің үсті тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеке тұрған витриналар тек бүйір қабырғаларымен бірге сатып алынады. Температуралық режимі бірдей бірнеше витринаға тапсырыс бергенде, желіге орнату үшін бүкіл желіге 2 бүйір қабырғаға тапсырыс беру жеткілікті.
Алдыңғы панель боялған немесе тот баспайтын болаттан немесе МДФ-дан жасалуы мүмкін.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 790 мм
- Сөре тереңдігі: 320 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,09 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 12 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1250 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ламинатталған МДФ шыныдан жасалған бүйір қабырғалары
- Шыныдан жасалған аралық қабырға
- Бірнеше витриналарды бір қатарға тізуге арналған арнайы қондыру жинағы
- Алдыңғы фронтты жарықтандыру
- Негізгі аумақты жарықтандыру
Модельдің ұзындығы жеткізу көлеміне кірмейтін бүйірлерімен бірге көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте ламинатталған қабырғалары бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Bavaria 2 GC110 SH 1,25-1 (ВТ-1,25 Carboma Bavaria 2 GC110) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 153 келі |
| Биіктігі | 1200-ден 1235 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1110 мм |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Мақсаты | пісіруге, дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45 °C |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1290 мм |
- Бағасы: 480 075 ₸




