
Жылу витринасы Carboma A89 SH 1,0-1 (ВТ-1,0 Арго XL Техно)
- Бар
- Коды:48517
412 238 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma А89 SH 1,0-1 (ВТ-1,0 Арго XL Техно) жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоқаштарды, пирогтарды, түрлі жеңіл тағамдар мен дайын тағамдарды көрсету және ыстық күйінде ұстау үшін қолданылады. Модель иілген алдыңғы әйнекпен және түнгі перделермен қорғалған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен экспозициялық беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм GN 1/3 9 гастрохем кіреді.
Назар аударыңыз! Тапсырыстың ең аз партиясы 15 дана!
Ерекшеліктері:
- Бақылаушы
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру аймағының өлшемдері: 950х520 мм
- Сыйымдылығы: 9x GN 1/3 тереңдігі 65 мм
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 9 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1040x1010x655 мм
- Қаптама көлемі: 0,69 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Витринаның астына қойылатын тұғыр
- Гастроэмкости
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВТ032 A89 SH 1,0-1 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 98 келі |
| Биіктігі | 410 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 882 мм |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Мақсаты | пісіруге, дайын тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60 °C |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 412 238 ₸


