
Жылу витринасы Carboma AC87 SH 1,0-11
- Бар
- Коды:119493
495 624 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma АС87 SH 1,0-11 жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тоқаштарды, пирогтарды, түрлі тағамдар мен дайын тағамдарды көрсету және ыстық күйде ұстау үшін қолданылады. Модель түзу L-тәрізді әйнекпен, түнгі перделермен және шыны сөремен қорғалған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, үстелдің үстіңгі тақтайы мен экспозициялық беті тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне тереңдігі 65 мм болатын 3 GN 1/1 сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Бақылаушы
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру аймағының өлшемдері: 950х520 мм
- Сөре тереңдігі: 210 мм
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/1 (530x325x65 мм)
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 9 кВТ
- Түсі: қара-сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Витринаның астына қойылатын тұғыр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 610 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Қуат | 0.375 кВТ |
| Мақсаты | пісіруге, дайын тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 60 °C |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 495 624 ₸


