
Жылу витринасы Carboma Bavaria 3 GC111 SH 1,25-1 1010 (бүйір қабырғаларынсыз)
- Бар
- Коды:187416
551 390 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma GC111 SH 1,25-1 1010 термиялық витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыстарды ыстық күйде көрсетуге және сақтауға арналған. Модель энергия үнемдейтін перделермен жабдықталған. Үстел үсті мен экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, алдыңғы панелі ламинатталған МДФ-дан жасалған.
Жеке тұрған витриналар тек бүйір қабырғаларымен бірге сатып алынады. Температуралық режимі бірдей бірнеше витринаға тапсырыс бергенде, желіге орнату үшін бүкіл желіге 2 бүйір қабырғаға тапсырыс беру жеткілікті.
Ерекшеліктері:
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Бекітілетін алдыңғы әйнек
- LED-негізгі аймақты жарықтандыру (жылы ақ)
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 0,9 м2
- Түсі: Мариель
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Шыныпакеті бар бүйір қабырғалары (0011-1010 Сұр+Мариель)
- Қондыру жинағы
- Қосымша экспозициялық сөре
- Төмен көлемді бөлгіш (орташа температуралы, қайтымды)
- Толық профильді бөлгіш
- Жабық және ашық модульдерді түйістіруге арналған шыны қалқалар
- Алдыңғы панельді жарықтандыру (жылы ақ)
- Аралық сөрені жарықтандыру (жылы ақ, қызғылт)
- Негізгі аймақты жарықтандыру (қызғылт)
- Ағаш сөре
- Таразыларға арналған сөре
* Витринаның ұзындығы бүйір қабырғаларымен көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын бүйір қабырғалары бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | П0000010334.2897 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 178 келі |
| Биіктігі | 1210-нан 1260 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1150 мм |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45 °C |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1340 мм |
- Бағасы: 551 390 ₸


