
Жылу витринасы Carboma Cosmo KC78-130 SH 1,2-1
- Бар
- Коды:126884
817 015 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma KC78-130 SH 1,2-1 COSMO термиялық витринасы азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында пісірілген өнімдерді, пиццаларды және басқа да дайын тағамдарды көрсету және жылытылған күйде қысқа мерзімді сақтау үшін қолданылады. Модель 4 жақты әйнекпен, кіріктірілген баға ұстағыштары бар 3 деңгейлі реттелетін шыны сөрелермен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус болаттан және пластиктен жасалған, корпустың жылу оқшаулағышы полиуретанды көбіктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару блогы
- LED-әр сөрені жарықтандыру
- Жарықдиодты-негізгі сөрені төменнен жарықтандыру
- Шыныпакеттердің тегіс қырлары және шынылаудың сыртқы контурында жалғағыш жолақтардың болмауы витринаға жеңілдік пен шексіздік әсерін береді
- Табиғи желдеткіші бар жабық үй-жайда пайдалануға арналған
- Бөлмелердің кез келген конфигурациясы үшін өте қолайлы, өнімдердің экспозициясының кеңістігі мен көлемін өзгерте отырып, тұжырымдаманы оңай өзгертуге және кеңейтуге мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 1,62 м2
- Сөренің ұзындығы: 1130 мм
- Астыңғы табанның ұзындығы: 1120 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Жылжымалы жармаларда айнасы бар шыныпакет
- Тот баспайтын болаттан жасалған төсем (жұмыс беті)
- Доңғалақ тірегі (100 мм)
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Cosmo KC78-130 1,2 |
| Биіктігі | 1300-ден 1350 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 320 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 65 °C |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 817 015 ₸




