
Carboma F 16-08 SH 1,3-2 (1600/875 BT-1,3) жылу витринасы (шыныпакет)
- Бар
- Коды:110977
1 134 666 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma F 16-08 SH 1,3-2 (1600/875 BT-1,3) термиялық витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді, әртүрлі жеңіл тағамдарды және дайын тағамдарды ыстық күйде ұстау, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель мөлдір екі қабатты тереземен, бұрышта орналасуы және биіктігін өзгерту мүмкіндігі бар кронштейндері бар 3 сөремен, түнгі пердемен және биіктігі 30-дан 50 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Артқы қабырға, сөрелер және үстіңгі қаптама полимермен қапталған болаттан, ауыстырылатын сәндік панельдер тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық басқару блогы
- Климаттық класы: 3
- Жоғарғы жарықдиодты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 640 мм
- Сөрелердің тереңдігі: 360 / 430 / 490 мм
- Экспозициялық алаңы: 2,47 м2
- Пайдалы көлемі: 0,78 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 30,3 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1300 мм
- Шыныпакеттің қалыңдығы: 21 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
- Қаптамадағы габариттері: 1470х1050х1780 мм
- Қаптама көлемі: 2,74 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- ВХСп 1,3 қорғаныс бампері
- Әрбір сөренің LED-жарығы
- Баға ұстаушылар
- Сөрелерге арналған шектегіштер
- Кронштейндері бар қосымша сөре
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Карбома 1600/875 БТ-1,3 (шыныпакет) / Ф 16-08 Ш 1,3-2 (Карбома 1600/875 БТ-1,3 шыныпакет) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 175 келі |
| Биіктігі | 1600-ден 1650 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 875 мм |
| Мақсаты | пісіруге, дайын тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 45 °C |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1342 мм |
- Бағасы: 1 134 666 ₸


