
GASTRORAG HTH100 жылу витринасы
- Бар
- Коды:52841
303 541 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HTH100 жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пиццаларды, тоқаштарды, пирогтарды, түрлі жеңіл тағамдарды және т.б. көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель ылғалдандыру функциясымен, жылжымалы есіктермен, дөңес алдыңғы әйнекпен, жарықтандырумен және хромдалған тор сөремен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Биіктігі | 675 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін, пісіруге арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 100 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 682 мм |
- Бағасы: 303 541 ₸


