
GASTRORAG RTR-76L жылу витринасы
- Бар
- Коды:58563
125 057 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG RTR-76L жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пиццаларды, тоқаштарды, пирогтарды, түрлі жеңіл тағамдарды және т.б. көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель ылғалдандыру функциясымен (ваннадағы судың булануы), алдыңғы және артқы жылжымалы есіктермен, жарықтандырумен және 3 торлы сөрелермен жабдықталған. Корпус қара түске боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөрелердің өлшемі:
- 289х287 мм
- 289х316 мм
- 289х347,5 мм
- Қаптамадағы габариттері: 408х551х695 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.2 кг |
| Биіктігі | 663 мм |
| Тереңдігі | 484 мм |
| Қуат | 1.08 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін, пісіруге арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 76 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 345 мм |
- Бағасы: 125 057 ₸


