
GASTRORAG HW-2P жылу витринасы
- Бар
- Коды:83339
124 398 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HW-2P жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пиццаларды, тоқаштарды, пирогтарды, түрлі жеңіл тағамдарды және т.б. көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель ылғалдандыру функциясымен және 2 сөре-тормен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Мақсаты | пісіруге, пиццаға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 124 398 ₸


