
GASTRORAG BV-862E жылу витринасы
- Бар
- Коды:83328
192 119 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG BV-862E жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пиццаларды, тоқаштарды, пирогтарды, түрлі жеңіл тағамдарды және т.б. көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель ылғалдандыру функциясымен және 3 сөре-тормен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Қуат | 1.84 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін, пісіруге арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 192 119 ₸


