
GASTRORAG HTH160 жылу витринасы
- Бар
- Коды:40791
447 114 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HTH160 жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пиццаларды, тоқаштарды, пирогтарды, түрлі жеңіл тағамдарды және т.б. көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель ылғалдандыру функциясымен, жылжымалы есіктермен, дөңес алдыңғы әйнекпен, жарықтандырумен және 2 хромдалған тор сөрелерімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 71 келі |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 568 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Мақсаты | пісіруге, пиццаға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 160 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 856 мм |
- Бағасы: 447 114 ₸


