
КАЙМАН К-ВТ-1 жылу витринасы
- Бар
- Коды:80589
303 892 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН К-ВТ-1 жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бутербродтарды, етті, құс етін, салаттар мен десерттерді жылытуға, қысқа мерзімді сақтауға және көрсетуге арналған. Экспозициялық беті тегістелген тот баспайтын болаттан, түнгі перделер - плексигластан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 880х305 мм
- Сыйымдылығы: 5х GN 1/3
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 5,9 кВТ
- Корпустың түсі: қоңыр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158488 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Гастрономиялықкернеу | 220 Жылы |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 60 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1015 мм |
- Бағасы: 303 892 ₸


