
КАЙМАН ВТ-01 А жылу витринасы
- Бар
- Коды:247758
377 815 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ВТ-01 А жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген ұшаларды немесе тауық етінің бөліктерін, жеңіл тағамдарды және негізгі тағамдарды ыстық күйінде қысқа мерзімді сақтау және көрсету үшін пайдаланылады. Модель термостатпен, төменгі бөлігінде қыздыру элементімен және 3 жылжымалы перфорацияланған сөремен жабдықталған. Қаңқасы мен сөрелері тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430, корпусы шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тэннің үстінде орналасқан суға арналған таба бу моншасының әсерін жасайды және өнімдердің кеуіп кетуіне жол бермейді
- Сөрелердегі перфорация витрина ішінде жылу мен будың айналымын қамтамасыз етеді
- Сөрелер енінің жартысына дейін созылады
- Арнайы бекіткіштер ұзартылған сөрелерді көлденең күйде ұстайды
- Майды жинауға арналған таба
- Ішкі жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Жүктеу:
- Сөре: 1,2 кг-нан 3 ұша
- Витрина: 1,2 кг-нан 9 ұша
- Суға арналған ыдыстың көлемі: 1,5 л
- Артқы жарық шамының қуаты: 25 Вт
- Қаптамадағы габариттері: 690х610х690 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВТ- 01 А |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 640 мм |
- Бағасы: 377 815 ₸


