
VIATTO HTH100 жылу витринасы
- Бар
- Коды:127620
430 571 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HTH100 жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пицца, тоқаш, бәліш және басқа да жеңіл тағамдар мен дайын тағамдарды ұсыну температурасында көрсетуге және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 хромдалған торлы сөремен және негізде 1 сөремен жабдықталған. Алдыңғы бөлігі майысқан шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бумен ылғалдандыруға арналған науа
- Сатушы жағынан купе-есіктер
- Ішкі жарықдиодты-жарықтандыру
- Штангалық бағандарда және сөрелерде орналастыру үшін қолайлы
Назар аударыңыз! Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157705 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 65 келі |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 462 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Мақсаты | пісіруге, пиццаға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 85 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 695 мм |
- Бағасы: 430 571 ₸


