
VIATTO HW-2P жылу витринасы
- Бар
- Коды:116378
120 949 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HW-2P жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пісірілген өнімдерді және басқа да дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термостатпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- 2 сөре-торлар
- 2 тұғырықтан тұратын негіз
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26.2 кг |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 120 949 ₸


