
VIATTO HW-1P жылу витринасы
- Бар
- Коды:92759
114 093 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO HW-1P жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель термостатпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Жарықтандыру
- 3 сөре-торлар
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,85 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 80 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 114 093 ₸


