
Жылу витринасы Gastrolux ВТН-157
- Бар
- Коды:347469
2 389 126 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ВТН-157 ашық жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында гамбургерлерді көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель жылытылатын беті бар 2 деңгеймен, бөлгіштермен, үстіңгі жылытумен, керамикалық инфрақызыл жылытқыштармен, әр деңгей үшін электромеханикалық термостатпен және ыстыққа төзімді жарықтандырумен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Бөлгішті орнату қадамы: 30 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 117.8 кг |
| Биіктігі | 680-ден 800 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 8 кВТ |
| Мақсаты | пісіруге арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +30-дан +60 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 2 389 126 ₸


