
Жылулық витрина Grill Master ШТЭ
- Бар
- Коды:64299
233 155 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф2БкрЭ жылу витринасы мейрамханаларда, кафелерде, барларда және фаст-фуд кәсіпорындарында жаңадан дайындалған тауықтарды көрсетуге, қысқа мерзімді сақтауға және сатуға арналған.
Жабдық дайын тағамдардың кеуіп кетуіне жол бермеу үшін бумен ылғалдандырғышпен және ыңғайлы орналастыру үшін 2 торлы сөремен жабдықталған. Сөрелерде 10 балапан оңай сыяды.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне паллет және өлшемі 465х440 мм болатын 2 тор кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21901 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 120 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 233 155 ₸


