
40 ұшаға арналған Grill Master ВГТЭ жылу витринасы
- Бар
- Коды:336648
1 601 427 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ВГТЭ жылу витринасы грильдегі тауықтарды жылытылған күйде қысқа мерзімге сақтауға арналған. Модельде камера арқылы кіруге болатын 2 топсалы есік, 4 жұп пісіру парағы немесе тор сырғытпалары, 4 пісіру парағы, конвекция желдеткіші, бумен ылғалдандыру, камераның жарқын галогендік шамдары, электронды басқару панелі, электронды таймер, термостат және дөңгелектер бар. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған, есік қондырмалары - жылуды шағылыстыратын жабыны бар шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне 4 пісіру парағы кіреді.
Витрина Ф3КЭЛ/1 22135 және Ф3кэл/122137 грильдерімен бірге пайдаланылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Науаның өлшемі: 606х650х15 мм
- Тиелетін ұшалар саны: 40
- Биіктігі:
- Дөңгелектерсіз: 950 мм
- Дөңгелектері бар: 1080 мм
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22138 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 184 келі |
| Биіктігі | 1080 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Деңгейлер саны | 4 |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Едендік |
| Ені | 1030 мм |
- Бағасы: 1 601 427 ₸



