
Жылу витринасы Grill Master ВтЭ
- Бар
- Коды:336638
778 603 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ВтЭ жылу витринасы грильдегі тауықтарды жылытылған күйде қысқа мерзімге сақтауға арналған. Модельде камераға кіруге болатын 2 топсалы есік, 5 жұп бағыттаушы рельс, бумен ылғалдандыру және камераның артқы жарығы бар. Бұйым тот баспайтын болаттан, есік ендірмелері шыныдан жасалған.
Витрина Ф3Кк1Э конвекциялық грильмен бірге пайдаланылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Таба мен табақтың өлшемі: 530х612 мм
- Тиелетін ұшалар саны: 24
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 22120 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 80 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Қуат | 1 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 890 мм |
- Бағасы: 778 603 ₸


