
Жылу витринасы Grill Master ВТЭ
- Бар
- Коды:336640
276 090 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master ВТЭ жылу витринасы грильдегі тауықтарды немесе басқа ыдыстарды қыздырылған күйде қысқа мерзімге сақтауға арналған. Модель төсеу үшін 2 деңгеймен, бумен ылғалдандырумен, электромеханикалық басқару панелімен, 4 жақты әйнекпен, есікпен, сөре торымен және науамен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын болаттан, есігі мен бүйір қабырғалары шыныдан жасалған.
Жеткізу көлеміне тор сөре мен паллет кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Өлшем:
- Сөре-торлар: 755х295 мм
- Тұғырықтар: 754х344 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21902 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 445 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Қуат | 0.6 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 276 090 ₸


