
Жылу витринасы Hurakan HKN-WD3M
- Бар
- Коды:80035
174 386 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WD3M жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель биіктігі реттелетін 3 сөре-тормен және суға арналған науамен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 33 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 437 мм |
| Қуат | 1.84 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 110 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 655 мм |
- Бағасы: 174 386 ₸


