
Жылу витринасы Hurakan HKN-WD2
- Бар
- Коды:60435
120 942 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WD2 жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 2 сөре-тормен, сөре-негіздегі 2 тұғырықпен және сәндік жарықпен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 730х670х566 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 466 мм |
| Қуат | 0.8 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 660 мм |
- Бағасы: 120 942 ₸


