
Hurakan HKN-WD3E жылу витринасы
- Бар
- Коды:343842
231 313 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WD3E жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель электромеханикалық басқарумен және 3 сөре-тормен жабдықталған. Корпус боялған металдан, сөрелер-торлар мен астаулар - жылтыратылған тағамдық тот баспайтын болаттан, қабырғалар - шыныдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Орнатылған температуралық режимді автоматты түрде ұстап тұру
- Алынбалы сөрелер: оңай өңдеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35 келі |
| Биіктігі | 615 мм |
| Тереңдігі | 495 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 231 313 ₸


