
Жылу витринасы Hurakan HKN-WD1
- Бар
- Коды:60434
105 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WD1 жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 3 сөре-тормен және сәндік жарықпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 435х530х560 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Қуат | 0.85 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 110 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 105 228 ₸


