
Hurakan HKN-WD3S жылу витринасы
- Бар
- Коды:290061
300 611 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WD3S жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель 3 сөре-тормен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және шыныдан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 37.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 580 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Қуат | 1.75 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 300 611 ₸


