
Жылу витринасы Hurakan HKN-D32
- Бар
- Коды:73486
296 059 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-D32 жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель температураны реттеумен, 4 айналмалы дөңгелек сөремен және көңіл-күйді жарықтандырумен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сөренің диаметрі: 320 мм
- Қаптамадағы габариттері: 585х555х920 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17.5 кг |
| Биіктігі | 810 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 50-ден 110 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 490 мм |
- Бағасы: 296 059 ₸


