
Жылу витринасы Hurakan HKN-WD205L
- Бар
- Коды:271226
514 556 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WD205L жылу витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель температура реттегіші, қыздыру индикаторы және жарықдиодты шамдары бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1155х570х695 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 43 келі |
| Биіктігі | 635 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 205 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 514 556 ₸


