
Жылу витринасы Hurakan HKN-WD30B
- Бар
- Коды:91157
214 676 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WD30B термиялық витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тор-сөремен және негіз-сөреде 3 тұғырықпен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 110 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 970 мм |
- Бағасы: 214 676 ₸


