
Жылу витринасы Hurakan HKN-WD10B
- Бар
- Коды:91155
104 617 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-WD10B термиялық витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында дайын тағамдарды көрсетуге, жылытуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель тор-сөремен және негіз-сөреде 2 тұғырықпен жабдықталған. Корпус боялған металдан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 520 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 0.62 кВТ |
| Мақсаты | дайын тағамдарға арналған |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 110 °C-қа дейін |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 104 617 ₸


