
Carboma Bavaria G110 SM 1,5-1 (ВХС-1,5 Bavaria G110) тоңазытқыш витринасы (статикалық)
- Бар
- Коды:32164
586 177 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma G110 SM 1,5-1 (HCS-1,5 G110) тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік, салаттар, сүт және басқа да гастрономиялық өнімдерді салқындату, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель сатушы тарапынан өнімдерге арналған қосымша жинақтағышпен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Төменгі деңгей мен үстелдің үстіңгі тақтайы тегістелген тот баспайтын болаттан, алдыңғы панелі боялған болаттан, бүйірлері күміс пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Хладагент: R404a, R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-негізгі аймақты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 735 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,04 м2
- Пайдалы көлемі: 0,16 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 5,6 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1250 мм
- Есік ойығының өлшемі: 571х210 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1700х1250х1100 мм
- Қаптама көлемі: 2,34 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бірнеше витриналарды бір қатарға тізуге арналған арнайы қондыру жинағы
- Шынысы бар ППУ құйылған пластикалық бүйір қабырғалары
- Бөлгіші бар шыны сөре
- Ағаш сөре
- Таразыларға арналған сөре
- Дөңгелекті тіреу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХС-1,5 Карбома 1801374п |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 250 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.233 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 586 177 ₸



