
Carboma Bavaria 2 GC110 SL 1,25-1 мұздатқыш витринасы (статикалық, бүйір қабырғалары бар)
- Бар
- Коды:128876
977 452 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Carboma GC110 SL 1,25-1 (HCSn-1,25 GC110) мұздатқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған өнімдер мен өңделген өнімдерді салқындату, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Қалаудың беті мен үстелдің үсті тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған.
Алдыңғы панель боялған немесе тот баспайтын болаттан немесе МДФ-дан жасалуы мүмкін. Ламинатталған МДФ-дан жасалған бүйірлік панельдер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- LED-жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 700 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,84 м2
- Пайдалы көлемі: 0,13 м3
- Тұтынылатын қуат: 12 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 1250 мм
- Қоршаған ортаның максималды температурасы: 25 °С
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ламинатталған МДФ шыныдан жасалған бүйір қабырғалары
- Шыныдан жасалған аралық қабырға
- Бірнеше витриналарды бір қатарға тізуге арналған арнайы қондыру жинағы
- Алдыңғы фронтты жарықтандыру
- Негізгі аумақты жарықтандыру
Модельдің ұзындығы жеткізу көлеміне кірмейтін бүйірлерімен бірге көрсетілген.
Назар аударыңыз! Фотосуретте ламинатталған қабырғалары бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Bavaria 2 GC110 SL 1,25-1 0011-9006 П0000007393.1685 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 182 келі |
| Биіктігі | 1200-ден 1235 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0,5 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1330 мм |
- Бағасы: 977 452 ₸


