
Carboma Palm G95 SM 1,2-1 (ВХС-1,2) тоңазытқыш витринасы
- Бар
- Коды:32155
484 715 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma G95 SM 1,2-1 (HCS-1,2) тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік, салаттар, сүт және басқа да гастрономиялық өнімдерді салқындату, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель шыны сөремен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан жасалған, төсеу алаңы мен үстелдің үстіңгі тақтайы тегістелген тот баспайтын болаттан, жылжымалы артқы қақпақшалары плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Тэнмен еріту
- Компрессор: Eleстrolux / Danfoss
- Хладагент: R134a / R404a
- Климаттық класы: 3
- Қосымша жинақтауыш
- Алюминий профильден жасалған шам
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру аймағының өлшемдері: 1100x640 мм
- Сөре тереңдігі: 210 мм
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 5,2 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1400x1100x1100 мм
- Қаптама көлемі: 1,69 м3
- Түсі: сұр
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түстің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ХА866 Palm G95 SM 1,2-1 (ВХС-1,2 Полюс) / н0000039207 1801406p |
| Салмағы (қаптамасыз) | 100 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 970 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.217 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 484 715 ₸


