
Carboma Praia G85 SL 1,2-1 (ВХСн-1,2 ЭКО) мұздатқыш витринасы
- Бар
- Коды:48520
600 674 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma G85 SL 1,2-1 (HCSn-1,2 IVF) мұздатқыш дисплейі мұздатылған тағамдар мен өңделген тағамдарды салқындату, сақтау, көрсету және сату үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель шыны сөремен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус ППУ-жылу оқшаулағышы бар болаттан, төсеу алаңы мен үстелдің үстіңгі тақтайы боялған мырышталған болаттан, жылжымалы перделер плексигластан жасалған.
Ерекшеліктері
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Компрессор: Danfoss
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a / R404a
- Климаттық класы: 3
- Сынық шыны
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру аймағының өлшемдері: 1100x530 мм
- Көлем:
- Ішкі: 0,47 м3
- Пайдалы: 0,14 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 7,6 кВТ
- Белгіленген жиынтық қуаты: 1,86 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1400x1100x1100 мм
- Қаптама көлемі: 1,69 м3
- Түсі: сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Торлы торлар
- Түрлі-түсті сәндік панельдер
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Praia G85 SL 1,2-1 (ЭКҰ ВХСн-1,2 полюсі) ВХ396 1801259p |
| Салмағы (қаптамасыз) | 95 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 185 келі |
| Биіктігі | 1135-тен 1170 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 830 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.316 кВТ |
| Қолдану | жартылай фабрикаттар, мұздатылған өнімдер |
| Өндіруші ел | Ресей, Қытай |
| Температуралық режим | -13 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 600 674 ₸



