
Carboma Palm G95 SL 1,5-1 (ВХСн-1,5) мұздатқыш витринасы
- Бар
- Коды:32189
678 945 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma G95 SL 1,5-1 (HCSn-1,5) мұздатқыш дисплейі балмұздақтарды, мұздатылған тағамдарды және өңделген тағамдарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, салқындатуға және сақтауға арналған. Модель температура индикаторы бар микропроцессорлық басқару блогымен, органикалық шыныдан жасалған түнгі перделермен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Орналастыру алаңы мен үстелдің үстіңгі тақтайы тегістелген тот баспайтын болаттан жасалған. Корпуста полиуретанды көбік жылу оқшаулағышы бар.
Ерекшеліктері
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Компрессор: Eleстrolux / Danfoss
- Хладагент: R134a / R404a
- Климаттық класы: 3
- Сынық шыны
- Алюминий профильден жасалған шам
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру аймағының өлшемдері: 1360x620 мм
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 7,2 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1700x1100x1100 мм
- Қаптама көлемі: 2,06 м3
- Түсі: сұр
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Торлы себет
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСн-1,5 Полюс / Palm G95 SL 1,5-1 (ВХСн-1,5 Полюс) 1801422p |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 220 келі |
| Биіктігі | 1230 мм |
| Тереңдігі | 970 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.3 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18-ден 0 °C-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1480 мм |
- Бағасы: 678 945 ₸



