
Carboma Bavaria G110 VM 1,25-1 (ВХС-1,25 Bavaria G110) тоңазытқыш витринасы (динамика)
- Бар
- Коды:89352
596 612 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma G110 VM 1,25-1 (HCS-1,25 G110) тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік, салаттар, сүт және басқа да гастрономиялық өнімдерді салқындату, қысқа мерзімді сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель сатушы тарапынан өнімдерге арналған қосымша жинақтағышпен және биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Төменгі деңгей мен үстелдің үстіңгі тақтайы тегістелген тот баспайтын болаттан, алдыңғы панелі боялған болаттан, бүйірлері күміс пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Табиғи жылу ағындарымен еріту
- Тоңазытқыш агрегаты: Danfoss
- Хладагент: R404a, R134a
- Климаттық класы: 3
- LED-негізгі аймақты жарықтандыру
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 870 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,09 м2
- Пайдалы көлемі: 0,16 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 5,7 кВТ
- Бүйірлерсіз ұзындығы: 1250
- Қаптамадағы габариттері: 1700х1250х1100 мм
- Қаптама көлемі: 2,34 м3
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Бірнеше витриналарды бір қатарға тізуге арналған арнайы қондыру жинағы
- Шынысы бар ППУ құйылған пластикалық бүйір қабырғалары
- Бөлгіші бар шыны сөре
- Ағаш сөре
- Таразыларға арналған сөре
- Дөңгелекті тіреу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХС-1,25 Карбома (динамика) . ВХС-1,25 Сarboma Бавария G110 (динамика)(Бавария G110 ВМ 1,25-1) 1802077p |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 230 келі |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Динамикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.2375 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °C-қа дейін |
| Түрі | тоңазытқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1330 мм |
- Бағасы: 596 612 ₸


