
Carboma Palm 2 GC95 SL 1,0-1 (ВХСн-1,0 Palm 2 GC95) мұздатқыш витринасы (статикалық)
- Бар
- Коды:94636
620 965 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma GC95 SL 1,0-1 (HCSn-1,0 GC95) мұздатқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мұздатылған тағамдар мен өңделген тағамдарды салқындату, сақтау, көрсету және сату үшін қолданылады. Модель биіктігі 20-дан 35 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Дисплей беті мен үстелдің үстіңгі жағы боялған болаттан, бүйір қабырғалары пластмассадан, тірек тірегі, кронштейндер мен арматураның қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату жүйесі
- Температура индикациясы бар микропроцессорлық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Хладагент: R134a, R404a
- Климаттық класы: 3
- Эмиссиясы төмен шыны
- LED-жарықтандыру
- Өнімдерге барынша шолу
Қосымша сипаттамалар:
- Төсеу аймағының тереңдігі: 640 мм
- Экспозициялық алаңы: 0,56 м2
- Пайдалы көлемі: 0,08 м3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 6,6 кВТ
- Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы: 900 мм
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 25 °С-қа дейін
- Қоршаған ортаның максималды салыстырмалы ылғалдылығы: 60%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Ішкі көлемді бөлгіш
- LED-алдыңғы фронтты жарықтандыру
- LED-аралық сөрені жарықтандыру
- Негізгі аумақты жарықтандыруды таңдау: жылы ақ, бейтарап ақ, қызғылт ет
- Деликатестерге арналған ағаш сөре
- Таразыларға арналған сөре
- Торлы себет
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ВХСн-1,0 Carboma Palm 2 GC95 (Palm 2 GC95 SL 1,0-1) / Palm 2 GC95 SL 1,0-1 (ВХСн-1,0 Carboma Palm 2 GC95) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 115 келі |
| Биіктігі | 1220-дан 1235 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 970 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Статикалық |
| Тұтынылатын қуат | 0.275 кВТ |
| Қолдану | жалпы мақсаттағы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18 °C |
| Түрі | мұздатқыш |
| Тоңазытқыш агрегаты | кіріктірілген |
| Ені | 1020 мм |
- Бағасы: 620 965 ₸


